Portálová mycí linka

Plný výkon a vysoká funkčnost za dostupnou cenu. Portálová mycí linka renomovaného výrobce pro profesionální mytí vozidel s výjimečnou kvalitou. Výběr ze 4 mycích programů, které zahrnují různé kombinace mytí aktivní pěnou, šamponem, spodního mytí, ošetření horkým voskem nebo nanovoskem a sušení. Klademe důraz na kvalitu, Váš vůz před vjezdem do mycí linky ručně předmyjeme tlakovou vodou. Výška mytí 2,40 m, šířka mytí 2,38 m.

Aktuální situace

Ruční bezkontaktní mytí

Pro náročné zákazníky ošetření a konzervace vozidel tím nejšetrnějším způsobem - samoobslužné zařízení pro ruční bezkontaktní mytí.  Patentovaná technologie mytí vozidel teplou změkčenou vodou, obsahující mikro granule, které aktivně napomáhají k odstranění nečistot. Důkladně umytý povrch až do hloubky mikro pórů laku, které se zaplní polymerovým voskem.

 

 

Důležité upozornění!

 

S ohledem na nouzový stav v zemi, je s platností od 14.3.2020 do odvolání omezen provoz čerpací stanice CAROIL ve Vyškově v tomto rozsahu:

Provozní doba: 5:00 - 21:00 hod. 

Bistro je uzavřeno.

! LOSOVÁNÍ !

výhercem jarní soutěže o elektrokolo se stává majitel účtenky číslo:

 16.02.2020/00459/1
 

Aktuality

09.01.2020 13:03
Toto téma opět ožívá. Od roku 2020 se navýší cena minerálních paliv o náklad na plnění povinnosti snižování NCO2 Bionafta se tak díky ceně stává opět zajímavou alternativou pro vznětové motory. Cena bionafty je zhruba o 4,- Kč nižší než cena běžné nafty. Bionafta je palivo na bázi metylesterů...
26.01.2018 13:35
CAROIL nově nabízí možnost tankovat kapalinu AdBlue přímo ze stojanu! AdBlue mohou jednoduše ze stojanu čerpat řidiči osobních i nákladních vozů. AdBlue je zákazníkům k dispozici také v kanystrech na prodejně čerpací stanice.